poukaz

Elektronické poradenství můžete také zakoupit jako dárek svým blízkým ve formě poukazu.

Hodnota tohoto poukazu je 1500 Kč (včetně DPH) a opravňuje držitele k vyčerpání služby v této výši. Poukazy jsou ve čtyřech barevných provedení (hořčicová, růžová, modrá a zelená).

JESTLIŽE CHCETE TENTO DÁRKOVÝ POUKAZ ZAKOUPIT, zašlete mi, prosím, na e-mailovou adresu: jolana.kralova@hetch.cz zprávu s informací, jaké barevné provedení jste vybral(a), a já Vám obratem zašlu fakturu s variabilním symbolem, který sdělíte obdarovanému. Ve chvíli, kdy se na mém účtě objeví zaplacená částka, zašlu Vám poukaz. 

POKUD JSTE DRŽITELEM TOHOTO POUKAZU, zašlete mi, prosím, na e-mailovou adresu: jolana.kralova@hetch.cz zprávu, ve které uvedete číslo poukazu (variabilní symbol, který zná Váš dárce) a podrobně mi popište, co Vás v prostoru trápí, jaký z něj máte pocity a záměr, který s ním máte (velmi pomůže i cenová představa o proměně). 

Ke zprávě připojte 4 ostré fotografie prostoru, tzn. náhled na všechny 4 stěny. Alespoň u jedné by měla být dobře vidět barva a struktura podlahy, nebo nafoťte podlahu zvlášť z malé vzdálenosti. 

Pokud budu mít doplňující otázky, zašlu Vám je do 24 hodin. V opačném případě ode mě do tří dnů obdržíte podrobný popis, jaké nedostatky podle mého názoru prostor má a jak interiér upravit, abyste mohli naplnit svou představu. 

Pokud budete mít v úmyslu pozměnit nábytek, svítidlo a podobně, zašlu Vám odkazy na produkty, které Vám pomohou zajistit soulad Vašeho prostoru. V případě, že podle svých znalostí a zkušeností usoudím, že Vaše očekávání nelze na tomto trhu (především finančně) uspokojit, nabídnu Vám jiný úhel pohledu a nové řešení Vaší konkrétní situace.

Budu moc ráda, když mi napíšete, jak Vám moje rady a doporučení pomohly, případně mi zašlete fotografie nově zařízeného prostoru. Ale také mi, prosím, napište, pokud spokojeni nebudete a z jakých důvodů. Vynasnažím se Vám vyjít maximálně vstříc.